-
Oddano14/09/2015
-
Danes03/09/2026
Nastavitveni pripomočki
Poljska-Varšava: Storitve načrtovanja sistemskega izvajanja
Zamówienie stanowi drugie zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr ZP-BO-4-2500-64/KN-2500-16/12, przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na utworzenie zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach (ZSIN) oraz wsparcia procesu ujawnienia w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego.
Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług Asysty Technicznej związanej z rozwojem produktów zamówienia na „Utworzenie zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach (ZSIN) oraz wsparcie procesu ujawnienia w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego” (umowa nr ZP-BO-4-2500-64/KN-2500-16/12) w liczbie 18 619 roboczogodzin.
Poštni naslov: ul. Konstruktorska 12A
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-673
Krajina: POL
Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.