Publications Office of the EU
Razvoj, dobava in namestitev dinamičnih prometnih znakov (PMV) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Razvoj, dobava in namestitev dinamičnih prometnih znakov (PMV)

  • Uverejnené
    06/06/2025
  • Rok
    07/07/2025
  • Odpiranje ponudb
    07/07/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Département de la Haute-Savoie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34924000 Znaki za izmenični promet
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2025A0266
Opis

V okviru zagotavljanja prometnih razmer in izboljšanja ravni storitev omrežja departmajskih cest Haute Savoie želi oddelek uporabnikom čim prej posredovati informacije o cestah. S tem v mislih, DGAIM želi še naprej izvajati nove spremenljive sporočilne znake vzdolž svojega omrežja od časa do časa. Dinamični prometni znaki bodo verjetno nameščeni tudi zunaj cestnega omrežja departmaja.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/07/2025 14:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Performances en matière de protection de l'environnement
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique
Ponder (odstotek, točno) : 50
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prix
Ponder (odstotek, točno) : 45
Ocenjena vrednost
2,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.