Publications Office of the EU
BG-Sofija: Kompleti za umetno dihanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofija: Kompleti za umetno dihanje

  • Oddano
    18/05/2012
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: BG411 София (столица)
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33157200 Kompleti za umetno dihanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,051,412.50 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

“Доставка на консумативи, използвни при анестезия и интензивно лечение по обособени позиции за период от 48 месеца от сключване на рамково споразумение”.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,051,412.50 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: „Медилон” ЕООД, ЕИК 121600953
Poštni naslov: бул. "България" №98, бизнес сграда "Астра", вх. Д, ет. 2, офис 4Д
Kraj: София
Poštna številka: 1680
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.