Publications Office of the EU
Nemčija-Amberg: Dela na fasadi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Amberg: Dela na fasadi

  • Uverejnené
    03/03/2021
  • Rok
    08/04/2021
  • Odpiranje ponudb
    08/04/2021
  • Oddano
    17/05/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Amberg-Sulzbach
Kraj izvajanja
NUTS code: DE234 Amberg-Sulzbach
Naslov kupca
NUTS code: DE231 Amberg, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45443000 Dela na fasadi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
364,996.99 EUR
Referenčna številka ponudbe
WHR-GS-58
Opis

Generalsanierung Walter-Höllerer-Realschule, Erlheimer Weg 10, 92237 Sulzbach-Rosenberg — Vorgehängte hinterlüftete Fassade BA 2.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9596c167-e182-4a36-80b0-1a711e4a393c
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/04/2021 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
364,996.99 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: THIEL MONTAGE GMBH
Poštni naslov:
Kraj: Feucht
Poštna številka: 90537
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.