Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Berlin: Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš

  • Uverejnené
    30/06/2015
  • Rok
    11/08/2015
  • Odpiranje ponudb
    11/08/2015
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Berlin, vertreten durch das Bezirksamt Mitte von Berlin, Abt. Stadtentwicklung, Bauen, Wirtschaft und Ordnung
Kraj izvajanja
NUTS code: DE300 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98351000 Storitve upravljanja parkirišč in parkirnih hiš
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
VOL_2015_OrdWiplaBew101
Opis

Parkraumbewirtschaftung mit derzeit 1.204 Parkscheinautomaten (PSA) auf öffentlichen Straßenland im Bezirk Mitte. Ort der Leistungserbringung ist das Bewirtschaftungsgebiet im Bezirk Mitte mit den Parkzonen 1, 2, 3, 14, 15, 20, 21, 22, 29, 34, 35, 38, 41 und dem Einzelstandort Turmstraße. Umfang und Lage der vorgenannten Parkzonen können unter nachstehendem Link eingesehen werden.
http://www.berlin.de/ba-mitte/politik-und-verwaltung/aemter/amt-fuer-buergerdienste/buergeraemter/artikel.244758.php

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/08/2015 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.