Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Storitve usposabljanja kadrov (osebja) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Storitve usposabljanja kadrov (osebja)

  • Uverejnené
    25/04/2023
  • Rok
    08/05/2023
  • Oddano
    13/06/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
S.E Correos y Telégrafos, S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: ES España
Gospodarska panoga (glavna CPV)
80511000 Storitve usposabljanja kadrov (osebja)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,981,467.88 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Acuerdo Marco para la contratación de asistencia técnica de subvenciones e impartición de cursos subvencionables.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: S.E Correos y Telégrafos, S.A.
Poštni naslov: Vía Dublín, 7
Kraj: Madrid
Koda NUTS: ES
Poštna številka: 28042
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: UNIDAD DE CONTRATACIÓN
Glavni naslov: http://www.correos.es/ss/Satellite/site/pagina-perfil_contratante/sidioma=es_ES?idiomaWeb=en_GB
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,981,467.88 EUR
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AUTOESCUELA LARA, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: CENTRO SUPERIOR DE FORMACIÓN EUROPA SUR, S.A.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: EUROCONSULTORÍA FORMACIÓN EMPRESA, S.L. (EUROFORMAC).
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: FEMXA FORMACIÓN, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: HAZERTA, SOLUCIONES GLOBALES PARA EL EMPLEO.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.