Publications Office of the EU
la fornitura e messa in opera di sistemi prototipali per il test di Fuel Cell Stack e di Fuel Cell Systems - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

la fornitura e messa in opera di sistemi prototipali per il test di Fuel Cell Stack e di Fuel Cell Systems

  • Uverejnené
    07/03/2025
  • Rok
    10/04/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Politecnico di Bari
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31682000 Potrebščine za oskrbo z elektriko
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,100,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
8acaa7ba-26aa-4a3c-b868-6ddeb3f75baf@1124-G-274
Opis

Fornitura e messa in opera di sistemi prototipali per il test di Fuel Cell Stack e di Fuel Cell Systems

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://poliba.tuttogare.it/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://poliba.tuttogare.it/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
1,100,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.