Publications Office of the EU
Francija-Saint-Brieuc: Topografske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Brieuc: Topografske storitve

  • Uverejnené
    21/07/2023
  • Rok
    20/09/2023
  • Odpiranje ponudb
    29/09/2023
  • Oddano
    13/11/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
sde des Côtes d'armor
Kraj izvajanja
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Naslov kupca
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71351810 Topografske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
283,476.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

accord cadre pour la réalisation de prestations topographiques et de contrôles de précision.
Le marché sera découpé en 4 lots

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://sde22.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/09/2023 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.