Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Obvezilni material - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Obvezilni material

  • Uverejnené
    03/10/2017
  • Rok
    08/11/2017
  • Odpiranje ponudb
    08/11/2017
  • Oddano
    04/12/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141110 Obvezilni material
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,113,520.96 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
9
Referenčna številka ponudbe
PN-150/17/TM
Opis

Dostawa materiałów opatrunkowych, pakiety 1 – 9, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do SIWZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Poštni naslov: ul. Wawelska 15 B
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 02-034
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Teresa Melibruda
Glavni naslov: www.coi.waw.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/11/2017 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.