Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Uverejnené
    20/03/2025
  • Rok
    29/04/2025
  • Odpiranje ponudb
    29/04/2025
  • Oddano
    25/06/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA1F Wesel
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
K-WES-26ZV-2025-0001
Opis

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/04/2025 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.