Publications Office of the EU
Francija-Bordeaux: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bordeaux: Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve

  • Uverejnené
    23/03/2021
  • Rok
    19/04/2021
  • Odpiranje ponudb
    19/04/2021
  • Oddano
    10/05/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gironde Habitat
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI12 Gironde
Naslov kupca
NUTS code: FRI12 Gironde
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
21-7303
Opis

Le présent accord-cadre a pour objet de sélectionner les prestataires qui pourront soumissionner aux marchés subséquents de maîtrise d'œuvre passés par Gironde Habitat.
Cet accord-cadre définit les termes régissant les marchés passés sur son fondement (marchés subséquents).
Le périmètre du présent accord-cadre et des marchés subséquents porte sur des missions de maîtrise d'œuvre concernant le remplacement de composants, l'entretien et la réhabilitation courante du patrimoine de Gironde Habitat.
Les missions de maîtrise d'œuvre objet du présent accord-cadre, décrites dans le CCTP, comprennent les éléments définis par les articles R. 2431-19 à R. 2431-23 du code de la commande publique relatifs aux opérations de réhabilitation de bâtiment.
Chaque consultation (marché subséquent) fixera le contenu de la mission de maîtrise d'œuvre.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.gironde-habitat.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/04/2021 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Energie Concept
Poštni naslov: 74bis route de l'Entre-deux-Mers
Kraj: Lignan-de-Bordeaux
Poštna številka: 33360
Krajina: FRA

Uradno ime: ANA Ingenierie
Poštni naslov: 24 avenue des Français Libres
Kraj: Rennes
Poštna številka: 35000
Krajina: FRA

Uradno ime: Ingeco
Poštni naslov: 8 rue du Diamant
Kraj: Le Haillan
Poštna številka: 33185
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.