Publications Office of the EU
PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM

  • Uverejnené
    14/05/2024
  • Rok
    13/06/2024
  • Oddano
    09/10/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Città metropolitana di Roma Capitale
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79620000 Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
483,800.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
202 - SUA_Servizi
Opis

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro con un singolo operatore economico e senza minimo garantito, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM 5.1 (capofila Comune di Monterotondo).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Costo fisso
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
483,800.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Umana S.p.A.
Poštni naslov:
Kraj: Venezia
Poštna številka: 30176
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.