Publications Office of the EU
Španija-Huesca: Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Huesca: Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Rok
    16/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    20/05/2022
  • Oddano
    25/08/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Kraj izvajanja
NUTS code: ES241 Huesca
Naslov kupca
NUTS code: ES241 Huesca
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
811,684.66 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
742,541.15 EUR
Referenčna številka ponudbe
4181/2022
Opis

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Nacionalna registracijska številka: P2217300I
Poštni naslov: Plaza de la Catedral, 1
Kraj: Huesca
Koda NUTS: ES241
Poštna številka: 22002
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Glavni naslov: http://sedeelectronica.huesca.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/05/2022 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
811,684.66 EUR
Končna pogodbena vrednost
742,541.15 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: TAFYESA S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Huesca
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.