Publications Office of the EU
OPRAVLJANJE FLEKSIBILNIH MANTINIL IN ZAŠČITNIH PLEXISKELOV - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

OPRAVLJANJE FLEKSIBILNIH MANTINIL IN ZAŠČITNIH PLEXISKELOV

  • Uverejnené
    04/03/2024
  • Rok
    05/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    05/04/2024
  • Oddano
    22/05/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Město Vsetín
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
37450000 Oprema za športe na različnih igriščih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
7,700,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,981,112.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
MUVS-S 5624/2024
Opis

Predmet oddanega javnega naročila je dobava novih fleksibilnih desk in pripadajočih dodatkov v dvorani Zimskega stadiona Na Lapači. Podrobno opredeljeno v nadaljevanju in v projektni dokumentaciji. Kraj izvedbe zadevnega javnega naročila je zimski stadion Na Lapači, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín – Rokytnice, Češka, na parceli št. 1078 – k.ú. Rokytnice u Vsetín. Cilj je na ledenem stadionu Na Lapači v Vsetínu dobaviti in namestiti fleksibilne – fleksibilne plošče in njihove dodatke, prilagojene trenutni ureditvi igrišča – drsališče in okolico zaradi potrebe po zamenjavi plošč in dodatkov, ki niso več v skladu z veljavnimi pravili in zahtevami pravil IIHF. Predmet naročila je razdeljen na štiri predmete – preprost opis: SO 04 – DEMONTACIJA OBSTOJEČIH MANTINELOV Obstoječe pregrade na progi – ledena površina je sestavljena – so sestavljene iz posameznih delov. Ti deli so izdelani kot varjena toga konstrukcija iz jeklenih profilov (zaponk), vroče pocinkane površine. Plošče so od zunaj obložene s ploščami iz polipropilena tl. 5 mm, bele barve, ki so pritrjeni neposredno na kovinsko konstrukcijo s prekrivajočimi se spoji. S strani tečaja je obloga izdelana iz polipropilena tl. 10 mm z reklamnim pokrovom iz polikarbonata tl. 3 mm, za led je rumena meja – zaščitni trak (kavelj) in zgornji pokrivni trak iz polipropilena modre barve. Na ohlajeno betonsko ploščo so posamezni deli pritrjeni v sidrne elemente, ki so bili nameščeni pred betoniranjem ohlajene betonske plošče (leta 2016). Obstoječe plošče bodo strokovno razstavljene (vključno z zaščitnim steklom), da ne bi poškodovali obstoječih sidrnih elementov v betonski plošči in tudi ne poškodovali betonske površine med demontažo in ravnanjem. SO 01 - OPREMA FLEKSIBILNIH MANTINIL IN ZAŠČITNIH PLEXISKELOV Dostava in montaža novih kompletnih fleksibilnih - fleksibilnih desk za hokej na ledu v parametrih, ki jih določajo veljavna Hokejska pravila (IIHF, ČSLH, ELH). Konstrukcija plošče bo vodoravno razdeljena, tako da se lahko njen zgornji del kadar koli delno ali popolnoma razstavi, tudi če je na betonski površini led. Dostava in namestitev varnostne mreže za vrati nad pleksusom s previsom plošč. Parametri, vhodi in vhodi na ledeno površino v skladu z načrtom plošče (glej risalni del). Fleksibilne plošče bodo dobavljene z možnostjo vgradnje 2 kosov vgrajenega oglasnega prostora za led v konstrukcijo fleksibilne plošče, predpostavka velikosti ledene površine je 640x2880 mm + strukturni okvir, mesta za postavitev oglasnega prostora za led so razvidna iz risalnega dela. SO 02 - SPREMEMBA OBMOČIJ, POVEZANIH Z IZMENJAVO MANTINALOV Obstoječa območja in dvignjena tla okoli desk so nezadovoljiva. Po demontaži obstoječe površine in montaži električne napeljave (namestitev LV in SLP napajalnih kablov - CYKY-J 3x2,5 pri zaščiti valovite fleksibilne rdeče DN 50 mm, dvoslojni, HDPE/LDPE DN 50 material in tudi podatkovni kabli - 2x FTP cat6 kabli pri zaščiti valovite fleksibilne rdeče DN 40 mm, dvoslojni, HDPE/LDPE material in priprava za shranjevanje optičnega kabla - HDPE DN32 zaščitnik za obravnavane LED plošče) bo izdelan nov panelni pokrov namestitvenih kanalov - na novo je zasnovan iz macesnovih plošč th. ~ 50 mm (zaradi povečane vlažnosti), kot tudi podlaga iz novega vodotesnega vezanega lesa. 15 mm in polaganje nove gumijaste površine (popolnoma zlepljena) – glej risbo. SO 03 – ZBIRANJE IN ZBIRANJE PROSTORA Po namestitvi novih fleksibilnih plošč, vključno z zaščitnimi očali, bo izvedeno temeljito čiščenje – sesanje obstoječe površine betonsko hlajene plošče. Nato bo izvedena popolna prevleka betonske površine s prevleko na osnovi epoksidnih smol – RAL 9010 – bela, čemur bo sledilo merjenje in laminiranje polja za hokej na ledu – rdeče in modre črte, konice in obroči za metanje, drsališče v skladu s trenutno veljavnimi pravili LH – glej dokumentacijo na risbi.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/04/2024 13:30
Metoda oddaje
Nejnižší nabídková cena bez DPH
Ocenjena vrednost
7,700,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
6,981,112.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: PERFECT ICE s.r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Ostrava - Martinov
Poštna številka: 72300
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.