Publications Office of the EU
Ostwache, novogradnja reševalne postaje; Barvanje in lakiranje, premazi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Ostwache, novogradnja reševalne postaje; Barvanje in lakiranje, premazi

  • Uverejnené
    12/03/2026
  • Rok
    22/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    22/04/2026
  • Oddano
    03/06/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45442100 Pleskarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
114,883.59 EUR
Referenčna številka ponudbe
60.6.902.26
Opis

Ostwache, novogradnja reševalne postaje; Barvanje in lakiranje, premazi

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/04/2026 08:26
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
114,883.59 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: massarbeit Handwerk
Poštni naslov:
Kraj: Groß Wittensee
Poštna številka: 24361
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.