Publications Office of the EU
Nemčija-Hannover: Gasilni aparati - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Hannover: Gasilni aparati

  • Uverejnené
    17/02/2023
  • Rok
    16/03/2023
  • Odpiranje ponudb
    16/03/2023
  • Oddano
    11/04/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Medizinische Hochschule Hannover
Kraj izvajanja
NUTS code: DE929 Region Hannover
Naslov kupca
NUTS code: DE929 Region Hannover
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35111300 Gasilni aparati
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
245,141.85 EUR
Referenčna številka ponudbe
2022/732/6196a
Opis

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/03/2023 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
245,141.85 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: TOTAL Feuerschutz GmbH
Poštni naslov: Esperantostraße 10
Kraj: Hannover
Poštna številka: 30519
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.