Publications Office of the EU
Švedska-Alvesta: Motorna vozila za prevoz blaga - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Alvesta: Motorna vozila za prevoz blaga

  • Uverejnené
    27/12/2021
  • Rok
    31/01/2022
  • Odpiranje ponudb
    01/02/2022
  • Oddano
    07/02/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Kraj izvajanja
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Naslov kupca
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34130000 Motorna vozila za prevoz blaga
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,848,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,848,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
21/78
Opis

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/02/2022 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,848,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
2,848,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Poštni naslov: Box 2122
Kraj: JÖNKÖPING
Poštna številka: 55002
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.