Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Tehnične študije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pariz: Tehnične študije

  • Uverejnené
    08/02/2023
  • Rok
    24/02/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
EDF
Kraj izvajanja
NUTS code: FRY30 Guyane
Naslov kupca
NUTS code: FR France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71335000 Tehnične študije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
625,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Le marché concerne la réalisation d'études aériens et souterrains, préalables à la construction, la modification, la dépose des réseaux aériens et souterrains HTA/BT sur le Territoire de EDF SEI Guyane.
Le volume global de l'affaire décrit dans le présent avis sera réparti auprès de plusieurs entreprises.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://pha.edf.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
625,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.