Publications Office of the EU
Najem in vzdrževanje oblačil in dodatkov za čiste prostore za Etablissement Français du Sang Centre-Pays de la Loire - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Najem in vzdrževanje oblačil in dodatkov za čiste prostore za Etablissement Français du Sang Centre-Pays de la Loire

  • Oddano
    03/04/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Etablissement Français du Sang
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
630,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2025EFS-CPDL383
Opis

Najem in vzdrževanje oblačil in dodatkov za čiste prostore za Etablissement Français du Sang Centre-Pays de la Loire

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Critère financier : les sous-critères sont décrits au règlement de consultation
Ponder (odstotek, točno) : 50
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Critère technique : les sous-critères sont décrits au règlement de consultation
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Performances en terme de Responsabilité sociétale des entreprises (RSE) : les sous-critères sont décrits au règlement de consultation
Ponder (odstotek, točno) : 10
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
630,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: M.A.J
Poštni naslov:
Kraj: 31, Chemin latéral au chemin de fer
Poštna številka: 93507
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.