Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Deli za zrakoplove - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Deli za zrakoplove

  • Uverejnené
    14/08/2018
  • Rok
    20/09/2018
  • Odpiranje ponudb
    20/09/2018
  • Oddano
    16/10/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34731000 Deli za zrakoplove
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,855,416.66 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,331,344.82 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
ZP/1/VIII/2018
Opis

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych części płatowcowych do śmigłowców typu EC135 P2+ - zadanie nr 1 i zadanie nr 2, realizowane przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego w okresie 24 miesięcy sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego lub do wyczerpania maksymalnego
Wynagrodzenia określonego w § 2 ust. 1 Istotnych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SIWZ), w zależności od tego które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej Szczegółowy wykaz zamawianych części znajduje się w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 1a (zadanie nr 1) i 1b (zadanie nr 2) do SIWZ.
2. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczone części minimum 1 000 godzin lotu lub 12 miesięcy licząc od daty zabudowy części w śmigłowcach lub 24 miesiące licząc od daty odbioru części przekazanych Zamawiającemu z miejsca wysyłki.
3. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34731700-7 Części śmigłowców.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Poštni naslov: ul. Księżycowa 5
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL
Poštna številka: 01-934
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Karolina Biela
Glavni naslov: www.lpr.com.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/09/2018 13:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.