Publications Office of the EU
Francija-Bussy-Saint-Martin: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bussy-Saint-Martin: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Oddano
    24/02/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Marne et Gondoire Aménagement (SPL)
Kraj izvajanja
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Naslov kupca
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
467,700.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
MGA2016-03
Opis

Le marché comporte 2 volets:
— volet 1: mission de maîtrise d'œuvre , portant sur la conception et la réalisation des équipements, espaces publics et des aménagements paysagers de la ZAC Saint-Jean à Lagny, à réaliser sur la base d'études avant-projet (AVP) validées.
Il est prévu, pour la mission de maîtrise d'œuvre , un démarrage des travaux dans le courant du 1er semestre 2017
— volet 2: mission d'architecte conseil.
O réalisation d'études de faisabilité architecturale à l'échelle des lots à commercialiser.
o adaptation du plan-programme de la ZAC tout au long du projet;
O définition des prescriptions architecturales, paysagères, urbaines, environnementales et énergétiques ainsi que l'établissement des fiches de lot;
O assistance à la désignation des opérateurs et de leurs maîtres d'œuvre.
o suivi des projets immobiliers avec notamment le suivi des permis de construire et de leur réalisation.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
467,700.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: G2I-Gnat Ingénierie
Poštni naslov: Cité Descartes, 12 rue Albert Einstein
Kraj: Champs-sur-Marne
Poštna številka: 77420
Krajina: FRA

Uradno ime: Arval SARL
Poštni naslov: 11 rue Lamartine, BP 20247
Kraj: Crépy-en-Valois
Poštna številka: 60802
Krajina: FRA

Uradno ime: Perspectiv
Poštni naslov: immeuble Le Walter, 1 promenade du Belvédère
Kraj: Torcy
Poštna številka: 77200
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.