Publications Office of the EU
Upravljanje območja rekreacijskih centrov Balaton in Chechło v Trzebiniji. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Upravljanje območja rekreacijskih centrov Balaton in Chechło v Trzebiniji.

  • Uverejnené
    03/03/2026
  • Rok
    02/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    02/04/2026
  • Oddano
    07/05/2026
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Trzebinia
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL21A Oświęcimski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
70330000 Storitve upravljanja nepremičnin za plačilo ali po pogodbi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,391,000.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
GK.KGK.271.1.2026
Opis

Predmet pogodbe je upravljanje rekreacijskih centrov Balaton in Chechło v Trzebiniji. Podroben opis in obseg zadevne naloge sta določena v prilogah A in B k Sporazumu, v katerih so podrobno in natančno opredeljeni standardi za opravljanje storitve. Rekreacijska centra „Balaton“ in „Chechło“ bi morala biti zaščitena z licenco varnostne agencije. Reševalne storitve bi moral izvajati subjekt, pooblaščen za izvajanje reševanja na vodi v skladu s členom 12(1) zakona z dne 18. avgusta 2011 o varnosti oseb, ki bivajo na vodnih območjih, in ima vpis v register enot, ki sodelujejo z državnim sistemom za zdravstveno reševanje iz člena 17(1) zakona z dne 8. septembra 2006 o državnem zdravstvenem reševanju, skupaj s potrebno opremo v skladu z uredbo ministra za notranje zadeve z dne 27. februarja 2012 o zahtevah za opremljanje določenih vodnih območij z reševalno in pomožno opremo, signalnimi in opozorilnimi napravami ter medicinsko opremo, zdravili in sanitarnimi potrebščinami. Zahtevajo se 5-letne izkušnje in vsaj dve pozitivni mnenji o sodelovanju na področju reševanja z vodo. Nadzor mrež, ki varujejo dno bazenov, je treba izvajati s sodelovanjem potapljača s potapljaškimi pravicami z zaključenim osnovnim tečajem, med drugim potapljača KDP CMAS NZ (5m). Vsako škodo, ki nastane zaradi izvajanja te pogodbe, nosi izvajalec. Izvajalec mora imeti ustrezno opremo za izvedbo zadevne naloge.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7ae2f7c-638f-4e8d-9ebd-2ea4a955f9de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7ae2f7c-638f-4e8d-9ebd-2ea4a955f9de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/04/2026 11:00
Metoda oddaje
Cena brutto oferty
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,391,000.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: EKO-SYSTEM ROBERT ADAMCZYK
Poštni naslov:
Kraj: Bolęcin
Poštna številka: 32-540
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.