Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Cepiva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Cepiva

  • Oddano
    19/02/2014
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33651600 Cepiva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,335,520,043,355,200.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
12/2131
Opis

Open tender competition for purchase of combination vaccine again diptheria, tetanus, pertussis (acellular) and polio (dTP-polio) to booster vaccination to be used in the Norwegian child vaccination program.
The competition is carried out as an open competitive tender, a one step process where all interested suppliers may submit a tender. Negotiations are not allowed.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
4,335,520,043,355,200.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: GlaxoSmithKline AS
Poštni naslov: Postboks 180, Vinderen
Kraj: Oslo
Poštna številka: 0319
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.