Publications Office of the EU
Španija-Rota: Deli za vojne ladje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Rota: Deli za vojne ladje

  • Uverejnené
    26/11/2021
  • Rok
    24/12/2021
  • Odpiranje ponudb
    04/01/2022
  • Oddano
    18/03/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Intendente de Rota
Kraj izvajanja
NUTS code: ES612 Cádiz
Naslov kupca
NUTS code: ES612 Cádiz
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35520000 Deli za vojne ladje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
992,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
248,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2021/AR46U/00001564E
Opis

Suministro de materiales para el mantenimiento, conservación y reparación de los buques de la Armada Española apoyados en el Arsenal de Cádiz.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Intendente de Rota
Nacionalna registracijska številka: S2800147G
Poštni naslov: Edificio REM 1ª planta, Base Naval de Rota
Kraj: Rota (Cádiz)
Koda NUTS: ES612
Poštna številka: 11530
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Intendente de Rota
Glavni naslov: http://www.armada.mde.es/contratos
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/01/2022 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
992,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
248,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BAYPORT GLOBAL SUPPLIES S.A.
Poštni naslov: La Dorada, s/n
Kraj: Puerto Real
Poštna številka: 11100
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.