Publications Office of the EU
Francija-Albi: Težka motorna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Albi: Težka motorna vozila

  • Uverejnené
    20/10/2020
  • Rok
    17/11/2020
  • Odpiranje ponudb
    17/11/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune d'Albi
Kraj izvajanja
NUTS code: FRJ27 Tarn
Naslov kupca
NUTS code: FRJ27 Tarn
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34140000 Težka motorna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
AOO20FOUR022
Opis

Acquisition d'un tracteur agricole quatre roues motrices, d'un poids lourd tri-benne avec grue et d'un véhicule utilitaire léger avec benne arrière pour la ville d'Albi.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://webmarche.adullact.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3499&orgAcronyme=81ALBI
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/11/2020 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.