Publications Office of the EU
26977 ⁇ Zamenjava sistema za nadzor SMS/vrat, celičnega in prometnega interkoma ter sistema za nadzor dostopa OVK/Pieterbaancentrum v Almereju - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

26977 ⁇ Zamenjava sistema za nadzor SMS/vrat, celičnega in prometnega interkoma ter sistema za nadzor dostopa OVK/Pieterbaancentrum v Almereju

  • Uverejnené
    20/03/2025
  • Rok
    15/05/2025
  • Oddano
    18/02/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Rijksvastgoedbedrijf
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45315100 Elektrotehniške inštalacije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,529,598.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
26977
Opis

(Delna) zamenjava zastarele naprave za upravljanje vrat/SMS, celičnega in prometnega interkom sistema ter naprave za nadzor dostopa pri Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (v nadaljnjem besedilu: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 v Almereju. Pregled splošnih značilnosti Površina: OVK: približno 14.000 m2 BVO PBC: približno 3.000 m2 BVO

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
4,529,598.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Tijssens Electrotechniek B.V.
Poštni naslov:
Kraj: HEEZE
Poštna številka: 5591RA
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.