Publications Office of the EU
Belgija-Evere: Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Belgija-Evere: Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema

  • Uverejnené
    26/01/2018
  • Rok
    26/02/2018
  • Odpiranje ponudb
    26/02/2018
  • Oddano
    09/04/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «Land systems» — Sous-section «Services»
Kraj izvajanja
NUTS code: BE Belgique/België
Naslov kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35000000 Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
280,991.74 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
280,991.74 EUR
Referenčna številka ponudbe
MRMP-L/S-18LS107-F03_0
Opis

Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Nacionalna registracijska številka: 0308.357.555_26
Poštni naslov: Rue d'Evere, 1
Kraj: Evere
Koda NUTS: BE100
Poštna številka: 1140
Krajina: BEL
Kontaktna oseba: Capitaine Bert Torfs
Glavni naslov: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
Po elektronski pošti:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/02/2018 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
280,991.74 EUR
Končna pogodbena vrednost
280,991.74 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Hansaflex Hydraulics NV
Poštni naslov:
Kraj: Drongen
Poštna številka:
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.