Publications Office of the EU
Švedska-Borlänge: Gradbena dela na mostu - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Borlänge: Gradbena dela na mostu

  • Uverejnené
    12/05/2020
  • Rok
    11/09/2020
  • Odpiranje ponudb
    11/09/2020
  • Oddano
    24/03/2021
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Trafikverket
Kraj izvajanja
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Naslov kupca
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45221110 Gradbena dela na mostu
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
69,880,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
2020
Opis

Byggande av gång och cykelbro över järnvägen vid Östersunds central.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Trafikverket
Nacionalna registracijska številka: 202100-6297
Poštni naslov: Rödavägen 1
Kraj: Borlänge
Koda NUTS: SE322
Poštna številka: 781 89
Krajina: SWE
Kontaktna oseba: Håkan Sjödin
Glavni naslov: http://www.trafikverket.se
Po elektronski pošti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=270022&B=TRAFIKVERKET
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/09/2020 23:59
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
69,880,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Svevia Division Anläggning
Poštni naslov: Box 4018, Besök Svetsarvägen 8A
Kraj: Solna
Poštna številka: 171 04
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.