Publications Office of the EU
Franziskanerkloster Zeitz - Maßnahme zur Förderung von Lebendigen Zentren - Umbau der Klausur, 06712 Zeitz, Steinsgraben 15 hier: Los 210816 Maler- und Lackiererarbeiten - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franziskanerkloster Zeitz - Maßnahme zur Förderung von Lebendigen Zentren - Umbau der Klausur, 06712 Zeitz, Steinsgraben 15 hier: Los 210816 Maler- und Lackiererarbeiten

  • Uverejnené
    27/05/2026
  • Rok
    02/07/2026
  • Oddano
    01/09/2026
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Zeitz, Der Oberbürgermeister, Fachbereich Ordnungswesen
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEE08 Burgenlandkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45442100 Pleskarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,155.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
633103/29/2026
Opis

Franziskanerkloster Zeitz - Maßnahme zur Förderung von Lebendigen Zentren - Umbau der Klausur, 06712 Zeitz, Steinsgraben 15 hier: Los 210816 Maler- und Lackiererarbeiten - 250 m² Beschichtung Wände - 100 m² Beschichtung Decken

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=863086
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=863086
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Der Preis ist zu 100% entscheidend.
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
9,155.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Weißenfelser Maler GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Weißenfels
Poštna številka: 06667
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.