Publications Office of the EU
Portugalska-Lizbona: Oglaševalske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Lizbona: Oglaševalske storitve

  • Uverejnené
    21/12/2017
  • Rok
    17/01/2018
  • Oddano
    08/08/2018
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Kraj izvajanja
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Naslov kupca
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79341000 Oglaševalske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
17CLPQ/DJ2002
Opis

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Poštni naslov: Calçada da Glória, n.º 53
Kraj: Lisboa
Koda NUTS: PT17
Poštna številka: 1250-112
Krajina: PRT
Glavni naslov: www.scml.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Poštni naslov: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Kraj: Oeiras
Poštna številka: 2780-053
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.