Publications Office of the EU
Španija-Canals: Gradbena dela pri urbanističnem razvoju - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Canals: Gradbena dela pri urbanističnem razvoju

  • Oddano
    26/03/2013
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: ES523 Valencia / València
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45211360 Gradbena dela pri urbanističnem razvoju
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
599,919.49 EUR
Referenčna številka ponudbe
PAI 01/2006/U-3
Opis

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
600,000.00
Končna pogodbena vrednost
599,919.49 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Argent XXI, S.A.
Poštni naslov: c/ Universidad, 4
Kraj: Valencia
Poštna številka: 46003
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.