Publications Office of the EU
Grčija-Atene: Storitve tehničnega nadzora - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Atene: Storitve tehničnega nadzora

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    12/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    18/05/2022
  • Oddano
    01/08/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71356100 Storitve tehničnega nadzora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
620,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
620,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
S0001147
Opis

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.eprocurement.gov.gr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/05/2022 13:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
620,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
620,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Poštni naslov: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Kraj: Θεσσαλονίκη
Poštna številka: 54627
Krajina: GRC
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.