Publications Office of the EU
Latvija-Ventspils: Les za ogrevanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Latvija-Ventspils: Les za ogrevanje

  • Uverejnené
    03/06/2017
  • Rok
    07/07/2017
  • Odpiranje ponudb
    07/07/2017
  • Oddano
    05/09/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Pašvaldības SIA “Ventspils siltums”
Kraj izvajanja
NUTS code: LV003 Kurzeme
Naslov kupca
NUTS code: LV003 Kurzeme
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03413000 Les za ogrevanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
900,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
940,216.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
VS 2017/1
Opis

Par koksnes biomasas (šķeldas) piegādi pašvaldības SIA “Ventspils siltums”.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Pašvaldības SIA “Ventspils siltums”
Nacionalna registracijska številka: 40003007655
Poštni naslov: Talsu iela 84
Kraj: Ventspils
Koda NUTS: LV003
Poštna številka: 3602
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Māris Reinbergs
Glavni naslov: http://www.ventspils.lv
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/07/2017 14:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

03413000 - Les za ogrevanje

45330000 - Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela

45331000 - Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav

09000000 - Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije

09111000 - Premog in goriva, dobljena iz premoga

45000000 - Gradbena dela

09110000 - Trdna goriva

09100000 - Goriva

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
900,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
940,216.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SIA “Bērzi plus”
Poštni naslov: Planīcas iela 1A, Kuldīgas nov.
Kraj: Kuldīga
Poštna številka: 3301
Krajina: LVA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.