Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Uverejnené
    05/05/2023
  • Rok
    02/06/2023
  • Odpiranje ponudb
    07/06/2023
  • Oddano
    11/10/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Dirección General de Planificación Económica
Kraj izvajanja
NUTS code: ES431 Badajoz
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33124130 Potrebščine za diagnostiko
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,478,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,528,400.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
CS/99/C000001517/23/PA
Opis

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Dirección General de Planificación Económica
Nacionalna registracijska številka: Q0600413I
Poštni naslov: Avda. de las Américas, 2
Kraj: Mérida
Koda NUTS: ES431
Poštna številka: 06800
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Dirección General de Planificación Económica
Glavni naslov: https://contrataciondelestado.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/06/2023 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.