Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Storitve inšpekcijskega pregleda stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Storitve inšpekcijskega pregleda stavb

  • Uverejnené
    12/07/2012
  • Rok
    14/08/2012
  • Oddano
    07/01/2013
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
North Lanarkshire Council
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71315400 Storitve inšpekcijskega pregleda stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
230,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
CS/PM 10 075
Opis

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: North Lanarkshire Council
Poštni naslov: Design and Property Services, Philip Murray Road
Kraj: Bellshill
Poštna številka: ML4 3PA
Krajina: GBR
Kontaktna oseba: Corporate Services
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
230,000.00 GBP
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Poštni naslov: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Kraj: Midlothian
Poštna številka: EH22 4RA
Krajina: GBR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.