Publications Office of the EU
PL-Katowice: Storitve vzdrževanja prometne signalizacije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

PL-Katowice: Storitve vzdrževanja prometne signalizacije

  • Uverejnené
    11/11/2011
  • Rok
    20/12/2011
  • Odpiranje ponudb
    20/12/2011
  • Oddano
    28/12/2011
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Kraj izvajanja
NUTS code: PL22A Katowicki
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50232200 Storitve vzdrževanja prometne signalizacije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,390,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,651,151.21 PLN
Referenčna številka ponudbe
82/XI/2011/WP
Opis

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/12/2011 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,390,000.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
2,651,151.21 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Poštni naslov: ul. Fabryczna 15
Kraj: Katowice
Poštna številka: 40-611
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.