Publications Office of the EU
Polpriklopnik za tovornjake, vlačilec za polpriklopnike, polpriklopnik za zabojnike, tovornjak do 12 000 kg - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Polpriklopnik za tovornjake, vlačilec za polpriklopnike, polpriklopnik za zabojnike, tovornjak do 12 000 kg

  • Uverejnené
    16/10/2024
  • Rok
    18/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    19/11/2024
  • Oddano
    10/09/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34223100 Polpriklopniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
814,280.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
SVO-RVO1-2024/000823
Opis

Nakup: spalni polpriklopnik 2 kosa, vlačilec 4 kos, kontejnerski polpriklopnik 2 kosa, tovornjak do 12 000 kg.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/11/2024 08:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.