Publications Office of the EU
Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026

  • Uverejnené
    15/10/2024
  • Rok
    14/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    14/11/2024
  • Oddano
    19/12/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landessportbund Nordrhein-Westfalen e. V.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
2024-10-14/003
Opis

Gegenstand des Verfahrens ist die Vergabe eines Auftrags zur Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXVHYYVY1W5GKHQ7
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXVHYYVY1W5GKHQ7
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/11/2024 12:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SWB Energie- und Wasserversorgung Bonn/Rhein-Sieg GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Bonn
Poštna številka: 53111
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.