Publications Office of the EU
Češka-Havířov: Zavarovalniške storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Havířov: Zavarovalniške storitve

  • Uverejnené
    18/03/2022
  • Rok
    19/04/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/04/2022
  • Oddano
    30/06/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
statutární město Havířov
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66510000 Zavarovalniške storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,651,400.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu statutárního města Havířova, příspěvkových organizací zřízených statutárním městem Havířov a obchodních společností založených statutárním městem Havířov.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/04/2022 11:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
6,651,400.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Generali Česká pojišťovna a.s.
Poštni naslov: Spálená 75/16
Kraj: Praha 1 - Nové Město
Poštna številka: 11000
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.