Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Zasloni - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Zasloni

  • Uverejnené
    16/06/2020
  • Rok
    16/07/2020
  • Odpiranje ponudb
    21/07/2020
  • Oddano
    19/01/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32351200 Zasloni
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2006AM01
Opis

El objeto de esta concurrencia es la contratación por parte de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A. (en adelante CCMA, S. A.), mediante la conclusión de un Acuerdo Marco con un máximo de seis proveedores, siempre que sea posible, del alquiler de pantallas de leds, videowalls, proyectores, monitores de video, procesadores de imagen y otros elementos de visualización para el desarrollo de sus producciones.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A.
Nacionalna registracijska številka: ESA08849622
Poštni naslov: Carrer Jacint Verdaguer, 81
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08970
Krajina: ESP
Glavni naslov: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/perfil/CCMASA
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/07/2020 11:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
6,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Audiovisuales Exit, S. L.
Poštni naslov:
Kraj: Barcelona
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: Crambo Alquiler, S. L.
Poštni naslov:
Kraj: Torrejón de Ardoz
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: Creative Technology Spain, S. L. U.
Poštni naslov:
Kraj: L'Hospitalet de Llobregat
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: Eikonos, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Cornellà de Llobregat
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: Fyrscreen, S. L.
Poštni naslov:
Kraj: Sant Boi de Llobregat
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: Hispart, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Barcelona
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.