Publications Office of the EU
Nizozemska-Boxmeer: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Boxmeer: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami

  • Oddano
    21/07/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Kraj izvajanja
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Opis

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Kraaijvanger bv
Poštni naslov: Blaak 40 unit 4.08
Kraj: Rotterdam
Poštna številka: 3011 TA
Krajina: NLD

Uradno ime: Kraaijvanger B.V.
Poštni naslov: Blaak 40 unit 4.08
Kraj: Rotterdam
Poštna številka: 3011TA
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.