Publications Office of the EU
Belgija-Bruselj: Študija o razvoju občinstva – kako umestiti občinstva v središče pozornosti kulturnih organizacij - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Belgija-Bruselj: Študija o razvoju občinstva – kako umestiti občinstva v središče pozornosti kulturnih organizacij

  • Uverejnené
    02/06/2015
  • Rok
    21/08/2015
  • Odpiranje ponudb
    31/08/2015
  • Oddano
    30/10/2015
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
73220000 Storitve svetovanja na področju razvoja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
150,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
136,607.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
EAC/08/2015.
Opis

Razvoj občinstva za umetnost in kulturo je ena izmed glavnih prednostnih nalog programa Ustvarjalna Evropa, katerega cilj je spodbujanje kulturne in jezikovne raznolikosti Evrope ter povečanje konkurenčnosti kulturnega in ustvarjalnega sektorja.
Cilj študije je opremiti kulturne vodje znotraj organizacije s sredstvi, ki omogočajo prepričljiv primer za prehod v smeri organizacije, ki je bolj usmerjena na občinstvo, na interni ravni (na upravne odbore, oddelke za komuniciranje in umetniške oddelke, svetovalne odbore in druge strukture za sprejemanje odločitev) ali eksterno (javni organi, pokrovitelji, sheme prijateljev, sponzorji itd.).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/08/2015 10:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
150,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
136,607.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Fondazione Fitzcarraldo
Poštni naslov: via Aosta 8
Kraj: Turin TO
Poštna številka: 10152
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.