Publications Office of the EU
Lehr- u. Versuchsgut Köllitsch (LVG), Sanierung Lehrwerkstatt Schweinehaltung - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lehr- u. Versuchsgut Köllitsch (LVG), Sanierung Lehrwerkstatt Schweinehaltung

  • Uverejnené
    18/06/2026
  • Rok
    01/07/2026
  • Odpiranje ponudb
    01/07/2026
  • Oddano
    13/08/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
163,843.70 EUR
Referenčna številka ponudbe
26D750005
Opis

Objektplanung Gebäude, Fachplanung Technische Ausrüstung AnlGr. 1.1.7 Stallanlagen

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.sachsen-vergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
www.sachsen-vergabe.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/07/2026 10:00
Metoda oddaje
A1
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
163,843.70 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KO/OK Architektur
Poštni naslov:
Kraj: Leipzig
Poštna številka: 04277
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.