Publications Office of the EU
MISIJE USKLAJEVANJA VARNOSTNEGA IN ZDRAVSTVENEGA ZAŠČITA, PREPREČEVALNEGA IN NEVARNEGA UPRAVLJANJA V ZVEZI Z REZERVACIJSKO OPERACIJO KATHEDRALE NAŠE DAME DE PARIS (3. faza) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

MISIJE USKLAJEVANJA VARNOSTNEGA IN ZDRAVSTVENEGA ZAŠČITA, PREPREČEVALNEGA IN NEVARNEGA UPRAVLJANJA V ZVEZI Z REZERVACIJSKO OPERACIJO KATHEDRALE NAŠE DAME DE PARIS (3. faza)

  • Oddano
    05/01/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Établissement public chargé de la conservation et de la restauration de la cathédrale Notre-Dame de Paris
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71317210 Storitve svetovanja na področju zdravja in varnosti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,500,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2025-012
Opis

MISIJE USKLAJEVANJA VARNOSTNEGA IN ZDRAVSTVENEGA ZAŠČITA, PREPREČEVALNEGA IN NEVARNEGA UPRAVLJANJA V ZVEZI Z REZERVACIJSKO OPERACIJO KATHEDRALE NAŠE DAME DE PARIS (3. faza)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique. Les sous-critères et leur pondération sont indiqués dans le RC
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prix des prestations
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,500,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: APAVE INFRASTRUCTURES ET CONSTRUCTION FRANCE
Poštni naslov:
Kraj: COURBEVOIE
Poštna številka: 92400
Krajina:
Uradno ime: SIGMA TALENT
Poštni naslov:
Kraj: Lyon
Poštna številka: 69002
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.