Publications Office of the EU
Danska-Aalborg: Meso - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Aalborg: Meso

  • Uverejnené
    08/09/2021
  • Rok
    08/10/2021
  • Odpiranje ponudb
    11/10/2021
  • Oddano
    01/02/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Aalborg Kommune, Borgmesterens Forvaltning
Kraj izvajanja
NUTS code: DK050 Nordjylland
Naslov kupca
NUTS code: DK050 Nordjylland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15110000 Meso
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,713,556.00 DKK
Referenčna številka ponudbe
2021-027449
Opis

Levering af Kød og Pålæg til Madservice Aalborg.
Kontrakten er indgået 1. februar 2022.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tender.konnect.dk/app/tender/entity/966
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/10/2021 08:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
6,713,556.00 DKK
Oddaja naročil
Uradno ime: Silkeborg Slagteren A/S
Poštni naslov:
Kraj: Silkeborg
Poštna številka:
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.