Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Uverejnené
    10/01/2024
  • Rok
    07/02/2024
  • Odpiranje ponudb
    07/02/2024
  • Oddano
    24/07/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45315000 Elektroinštalacijska dela na ogrevanju in drugi električni opremi v stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
305,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
260,134.70 EUR
Referenčna številka ponudbe
11-24-ZGM
Opis

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.subreport.de/E77774321
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.subreport.de/E77774321
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/02/2024 10:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) : 100.0
Ocenjena vrednost
305,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
260,134.70 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Thomas Alternativenergien GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Schwerin
Poštna številka: 19057
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.