Publications Office of the EU
Pogodba za varnost električnih inštalacij za stanovanjska stanovanja in splošne storitve na naslovu 11-13-15-17 rue Jean de la Fontaine in 137-139-141-143 rue Louis Lhérault - 95100 ARGENTEUIL - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Pogodba za varnost električnih inštalacij za stanovanjska stanovanja in splošne storitve na naslovu 11-13-15-17 rue Jean de la Fontaine in 137-139-141-143 rue Louis Lhérault - 95100 ARGENTEUIL

  • Uverejnené
    02/05/2025
  • Rok
    27/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    27/05/2025
  • Oddano
    29/09/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
BATIGERE HABITAT, Ile de France
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45210000 Gradbena dela na stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
150,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2025.18
Opis

To posvetovanje je začelo podjetje BATIGERE HABITATS v Ile de France, socialnem podjetju za stanovanja. Njegov namen je zagotavljanje naslednjih storitev: Pogodba za varnost električnih inštalacij za stanovanjske objekte in splošne storitve na naslovu 11-13-15-17 rue Jean de la Fontaine in 137-139-141-143 rue Louis Lhérault - 95100 ARGENTEUIL. Pričakovane storitve so podrobno opisane v dokumentaciji o poslovnem posvetovanju. Obisk spletnega mesta je obvezen

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1638673
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1638673
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/05/2025 14:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Pertinence de la note méthodologique
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: price
Opis: prix des prestations
Ponder (odstotek, točno) : 60
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
150,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ACORUS
Poštni naslov:
Kraj: Croissy-Beaubourg
Poštna številka: 77183
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.