Publications Office of the EU
izvajanje študij iz registrov vozil in hidravličnih del za izvajanje ali operativno dokončanje razvojnih projektov EPA SENART. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

izvajanje študij iz registrov vozil in hidravličnih del za izvajanje ali operativno dokončanje razvojnih projektov EPA SENART.

  • Uverejnené
    08/10/2024
  • Rok
    08/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    08/11/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
EPA SENART
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71300000 Inženirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
24SJM015
Opis

Namen okvirnega sporazuma je izvedba študij o izvajanju HRD in hidravličnih konstrukcij, za izvedbo oziroma operativno dokončanje razvojnih projektov EPA SENART. Natančneje, namen okvirnega sporazuma je: - projektiranje in spremljanje del za izvedbo javnih prostorov in vseh hidravličnih del, potrebnih za pravilno delovanje razvojnih operacij EPA Sénart; - podpirati EPA Sénart pri delu pred prenosom javnih prostorov na lokalne oblasti; - Podpreti Sénart, ki izvaja sporazum o gospodarskem partnerstvu, pri vsaki tehnični misiji, ki omogoča ustrezno operativno izvajanje projektov. Ti posegi se lahko zahtevajo v zvezi s katerim koli delovanjem javne ustanove, ne glede na njeno stopnjo napredka, če je obseg del manjši od 400 000?H.T.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.maximilien.fr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.maximilien.fr/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/11/2024 14:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
oznaka CPV

71300000 - Inženirske storitve

45200000 - Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

45000000 - Gradbena dela

Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.