Publications Office of the EU
Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

  • Uverejnené
    27/11/2023
  • Rok
    09/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    12/02/2024
  • Oddano
    29/10/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Presidencia de la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63721000 Obratovanje pristanišč in vodnih poti ter pripadajoče storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,702,864.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2023-087
Opis

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/02/2024 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Oferta Económica.
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Criterios cualitativos valorables mediante juicio de valor (CC1).
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
4,702,864.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Corporación de Prácticos del Puerto Bahía de Algeciras, S.L.P.
Poštni naslov:
Kraj: Algeciras
Poštna številka: 11207
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.