Publications Office of the EU
Bolgarija-Sofija: Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Sofija: Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov

  • Uverejnené
    26/11/2019
  • Rok
    03/01/2020
  • Odpiranje ponudb
    07/01/2020
  • Oddano
    05/06/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30000000 Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
190,000.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
189,715.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Nacionalna registracijska številka: 121797867
Poštni naslov: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Kraj: София
Koda NUTS: BG411
Poštna številka: 1000
Krajina: BGR
Kontaktna oseba: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Glavni naslov: https://www.marad.bg/bg
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/01/2020 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
190,000.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
189,715.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: „Перси“ ООД
Poštni naslov: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Kraj: София
Poštna številka: 1618
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.